FENOMEDIA NEDİR? NASIL KULLANILIR?

Merhaba! Bu yazımızda sosyal medya marketimiz olan fenomedia kullanımı hakkında sizlere en kapsamlı şekilde bilgiler vereceğiz.

8 yılı aşkın bir süredir sosyal medya hizmetleri sağlamaktayız. FenoMedia olarak müşterilerimize her zaman hızlı ve güvenilir bir sosyal medya hizmeti alma deneyimini ve güvenini yaşattık.

Bir çok kullanıcı, sitemize üye olmaya veya bakiye yüklemeye çekiniyor olabilir çünkü onların da kendilerini göre haklı sebepleri var...  daha önceden dolandırılmış olmak gibi.

Ama merak etmeyin şimdi FenoMedia'nın sizden istediklerine geçelim.

HİÇ BİR ŞEY! FenoMedia sizden hiç bir şey istemez.

Ücretsiz olarak bir üyelik kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bazı kullanıcılar kayıt olurken "instagram veya diğer sosyal medya bilgilerim ile mi kayıt olacağım?" diye soruyor. Hayır! tamamen sitemize giriş yapmak ve hizmet almak için bir üyelik oluşturuyorsunuz.

Üyeliğinizi oluşturduktan sonra sisteme giriş yapmış ve bakiyenizin azaldığı hakkında bir uyarı mesajı almış olacaksınız.

Üyelik aşamamızdan sonra sistemimiz size site içinde anlık olarak Kredi/Banka Kartı ile Online ödeme yapıp hesabınıza bakiye yükleyebilmenizi sağlar.

Online ödemeler yapıldıktan 2 dakika sonra bakiye olarak hesabınıza otomatik eklenir.  Eğer bakiye yüklemek için Havale/EFT işlemlerini kullanıp banka hesaplarımızdan birine ödeme geçtiyseniz Bakiye Yükle alanında bulunan "Ödeme Bildirimi" kısmından gerekli bilgileri doldurup ödeme bildirimi yapmalısınız.

Gelen ödeme bildirimleri en geç 12 Saat içinde kontrol edilip hesabınıza bakiye olarak eklenir.

Şimdi üye olup bakiye yüklediğimize göre sipariş verme konusuna geçelim.

Sipariş verirken "Yeni Sipariş" sayfasından hizmet almak istediğimiz kategoriyi seçiyoruz mesela örnek olarak Instagram kategorisini seçelim.

Alt kategorilere Instagram Takipçi, Insagram Türk Beğeni, Instagram Video İzlenme gibi bir çok alt kategorinin geldiğini göreceksiniz. Gelen alt kategorilerden hizmet almak istediğimiz alt kategoriyi seçelim mesela takipçi almak istiyoruz o yüzden alt kategori olarak Instagram Takipçi kategorisini seçelim.

Ana kategori ve Alt kategorimizi de seçtiğimiz anda kullanıp hizmet alabileceğimiz o alt kategoriye ait tüm servisler listelenecektir.

Servislerin hız, maksimum işlem sayısı, başlama süresi gibi birbirinden farklı özellikleri vardır.

Servis seçerken seçtiğiniz servis ile ilgili detaylı bilgi hemen alt bilgi kutucuğunda yer alacak ve sizi bilgilendirmiş olacaktır.

Bazı servislerimiz yoğunluktan dolayı belirtilen süre içinde başlamayabilir daha geç veya daha erken de başlayabilir.

Eğer aklınıza bir soru takılırsa veya bir sorun yaşarsanız Destek Talebi oluşturarak soru/sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

FenoMedia sizlere süreli sipariş özelliği ve Otomatik video izlenme, Otomatik beğeni gibi hizmetleri panel içinde sunar.

Süreli sipariş özelliği için hemen bir örnek verelim; Instagram fotoğrafınıza 50 dakika içinde 500 beğeni gelmesini istiyorsanız süreli sipariş özelliği aktif olan bir instagram beğeni servisini seçip Süreye 10 , Tekrar sayısına 5, Miktara ise 100 yazmanız gerek.

İşlemleriniz 5 kere tekrarlanacak her 10 dakikada bir 100 beğeni gidecek. Toplam 5. tekrarda yani 50 dakika sonra 500 beğeni almış olacaksınız.

Şimdi gelelim otomatik siparişlere; Otomatik sipariş vermek için "Oto Sipariş" alanına gidip servis seçimi yapmalısınız seçtiğiniz servis oto video izlenme veya oto beğeni servisi olabilir. Seçim yaptıktan sonra oto siparişin çalışacağı profilin linkini girmeli ve oto işleminin bitiş tarihini seçmelisiniz.

Gerekli alanları doldurduktan sonra oto siparişiniz işleme alınır ama oto siparişlerinizin çalışabilmesi için hesabınızda yeterli bakiye olmalıdır. Eğer hesabınızda bakiye yoksa oto siparişleriniz çalışmaz. Hesabınızda bakiye olduğu sürece belirtilen oto süresi boyunca hesabınıza belirtilen miktarda otomatik işlem yapılır.
FENOMEDIA  BİLGİ MESAJLARI

Sipariş durumları:

Beklemede: Siparişiniz daha gönderilmeye başlamamıştır.

İptal: Siparişiniz iptal edilmiştir.

Kısmi Tamamlanma: Siparişinizin bir bölümü gönderilmiş, gönderilmeyen kısmının ücreti de iade edilmiştir.

Tamamlandı: Siparişiniz tamamlanmıştır.

İşlemde: Siparişiniz gönderilmektedir.

İşleme hazırlanıyor: Siparişiniz sıraya alınmıştır.


Sipariş verirken dikkat edilmesi gereken durumlar:

Takipçi: Tam profil linki belirtilmelidir.
Örnek: ( https://www.instagram.com/cocacola/  veya https://twitter.com/CocaCola/ )
---

---

Beğeni: Beğeni gönderilecek video/fotoğrafın veya tweetin tam linki belirtilmelidir.

Örnek: ( https://www.instagram.com/p/BmETzbFgGHU/ veya https://twitter.com/CocaCola/status/1014255526291615744/ )

---

---

Video İzlenme: Video  izlenme sayısı arttırılacak videonun tam linki belirtilmelidir.

Örnek: ( https://www.instagram.com/p/BlfzNySjqrB/ veya https://twitter.com/CocaCola/status/1014255526291615744 )

---

---

YouTube İzlenme: İzlenme sayısı arttıralacak videonun tam linki belirtilmelidir.

Örnek: ( https://www.youtube.com/watch?v=7maJOI3QMu0 veya https://youtu.be/7maJOI3QMu0 )

---

---

YouTube Abone: Abone sayısı arttıralacak kanalın tam linki belirtilmelidir.

Örnek: ( https://www.youtube.com/user/netdmuzikk )